Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach zwierząt ?

 • 1
 •  

  Smród kota lub psa często jest uciążliwy dla pewnej grupy ludzi. Jest to bardzo specyficzny typ nieprzyjemnego zapachu, którego jest się bardzo ciężko pozbyć. Właściciele mający z tym problem próbują przeróżnych sposobów jak pranie  czy wietrzenie legowisk. Niestety w większości przypadków nie przynosi to zamierzonych efektów. Legowiska bądź posłania, na jakich sypiają zwierzęta dalej są źródłem nieprzyjemnego zapachu, który szybko roznosi się po całym domu. Z czasem sytuacja staje się niekomfortowa nie tylko dla mieszkańców ale i dla gości, którzy odwiedzają takich właścicieli, ponieważ smród psa lub kota potrafi być naprawdę uciążliwy.

  Dla ludzi, którzy mają taki właśnie problem stworzono specjalny środek, który skutecznie neutralizuje brzydki zapach zwierząt i dodatkowo odświeża powietrze w pomieszczeniach domowych. ONA BLOCK – to doskonały pochłaniacz zapachu zwierząt z funkcją odświeżania. Doskonale eliminuje  nieprzyjemne zapachy, które wydziale są przez nasze, domowe zwierzęta.  Produkt ten posiada ponad 90% pozytywnych opinii na temat skuteczności i zwalczania nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo, klienci potwierdzają jego szybką skuteczność i niezawodność w działaniu. Warto podkreślić, że jego użycie jest bardzo łatwe i nie sprawia żadnych trudności. Wystarczy, otworzyć i umieścić w dowolnym miejscu. Rozmiar produktu pozwala na położeniu go w bardzo wielu miejscach jak pokój, kuchnia, garderoba czy samochód. ONA BLOCK charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i żywotnością. Usuwa niechciany zapach w pomieszczeniach do 15m/2. Beż żadnych problemów może być używany w towarzystwie ludzi, zwierząt i roślin. Całkowicie eliminuje niechciany zapach pozostawiając delikatną woń świeżego powietrza.

  Jeśli nadal dotyczy Cię problem pozbycia się smrodu kota bądź nie wiesz czym zneutralizować zapach kocich sików to jak najszybciej sięgnij po ONA PLYN. Szybko i skutecznie pozbędziesz się niechcianego zapachu w domu. Jeden litrowy pojemnik wystarczy na długi czas.Wystarczy spryskać wszystkie posikane miejsca, kuwetę lub posłanie naszego zwierzaka i można zapomnieć o śmierdzącym problemie.

  One Responseso far.

  1. Martin pisze:

   Autor wpisu dobrze przedstawił problem posiadania zwierząt w domu.
   Co do produktów ONA to dobrze zwalczają zapachy. Sam używam ich w swoim domu, mam 2 psy i nikt, nigdy nie powiedział, że w domu czuć psa 🙂