Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Neutralizatory powietrza ONA w żelu i Block

  •  

    Próby pozbycia się nieprzyjemnych zapachów zbyt często przypominają walkę z wiatrakami. Przede wszystkim dlatego, że – zamiast usuwać – jedynie je maskujemy. Z tego powodu ponowny atak przykrej woni po ustaniu działania odświeżacza jest podwójnie nieprzyjemny i drażniący. Tymczasem rozwiązaniem problemu przykrych zapachów są profesjonalne neutralizatory powietrza, które sprawdzą się zarówno w domu czy samochodzie, jak i w biurze, hotelu czy restauracji.

    Większość metod zwalczania nieprzyjemnych zapachów cechuje się niską skutecznością: zarówno odświeżacze powietrza w aerozolu, jak i kadzidełka czy świeczki dość szybko wietrzeją i tracą swoją moc, a wówczas nieprzyjemny zapach, dotychczas zamaskowany, powraca ze zdwojoną siłą. Dlatego neutralizatory zapachu są w porównaniu z tradycyjnymi metodami tak bardzo skuteczne: nie tłumią nieprzyjemnego zapachu, zamiast tego skutecznie go usuwając. Co więcej, neutralizatory zapachu bez trudu poradzą sobie z każdą wonią, nawet tak silną i intensywną, jak zapach rozpuszczalnika, moczu czy drażniąca woń spalenizny. W konfrontacji z takimi zapachami tradycyjne odświeżacze nie mają żadnych szans, podczas gdy neutralizator poradzi sobie z nimi szybko i skutecznie.

    Kolejną zaletą, która sprawia, że neutralizatory powietrza są o wiele skuteczniejsze od odświeżaczy czy domowych sposobów neutralizacji zapachów, jest ich wysoka wydajność. Profesjonalne neutralizatory działają nawet przez miesiąc od momentu rozpoczęcia aplikacji, dzięki czemu nie musimy co kilka dni pamiętać o wymianie wkładu. Jest to szczególnie istotne w przypadku usuwania nieprzyjemnych zapachów z dużych pomieszczeń: wszak znacznie łatwiej jest od czasu do czasu wymienić zapachową świeczkę w zatęchłej szafie, niż pamiętać o regularnym uzupełnianiu odświeżaczy w całym pomieszczeniu, a tym bardziej o ustawianiu w strategicznych punktach spodeczków z pachnącymi ziołami czy kadzidełek. Szczególnie wart polecenia do usuwania nieprzyjemnych zapachów, unoszących się w całych pomieszczeniach jest rozpylacz Ona Mist. Profesjonalny rozpylacz regularnie nasyca powietrze neutralizatorem, systematycznie usuwając z niego nieprzyjemny zapach i zastępując go przyjemną, subtelną wonią. Równie skutecznie działa odkręcony pojemnik z neutralizatorem Ona Żel bądź Ona Block.

    Warto także wspomnieć, że profesjonalne neutralizatory powietrza z serii Ona objęte są całkowitą gwarancją: jeśli nie poradzą sobie z jakimś zapachem, producent zobowiązuje się do zwrotu kosztów zakupu. Już sama ta deklaracja świadczy o skuteczności produktów Ona – wszak nikt, kto nie jest absolutnie pewien skuteczności swoich produktów, nie podejmie się takiego zobowiązania.