Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Skuteczny dezodorant dla zwierząt

 •  

  Większość z nas lubi zwierzęta – mnóstwo Polaków ma w swoich domach kota, psa, chomika bądź świnkę morską. Za czworonożnymi pupilami przepadają też dzieci, dlatego szczeniaczki czy kotki najczęściej pojawiają się w domu właśnie na życzenie naszych pociech. Szybko okazuje się, że zwierzaki, przede wszystkim psy i koty, nie bez powodu uchodzą za najlepszych przyjaciół człowieka: są wierne i oddane, dostarczają mnóstwo frajdy, głaskanie ich miękkiej sierści uspokaja i pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu, a dodatkowo przyjemnie grzeją w chłodne wieczory.

  Niestety, z obecnością zwierzęcia w domu najczęściej wiąże się specyficzny, nie dla każdego przyjemny zapach. Brzydko pachnieć potrafią nie tylko psy, które wiele czasu spędzają na dworze i lubią tarzać się w różnych podejrzanych substancjach – świnki morskie, chomiki czy koty, które zdecydowaną większość lub wręcz cały czas przebywają w zamkniętych pomieszczeniach, także wydzielają charakterystyczny dla siebie, zwierzęcy odór. Nie wszystkim musi on odpowiadać, jednak trzeba liczyć się z tym, że obecność zwierzaka w domu sprawia, iż wszystkie pomieszczenia są nim przesiąknięte.

  By pozbyć się zapachu zwierząt najczęściej stosujemy odświeżacze powietrza, te jednak tylko maskują nieprzyjemną woń, której nie są w stanie całkowicie usunąć. Często próbujemy też kąpać naszych czworonożnych pupili, czego jednak zwierzęta zazwyczaj bardzo nie lubią. Co gorsza, kąpiele raczej nie przynoszą oczekiwanego efektu, jako że specyficzny zwierzęcy zapach nie wynika z brudu, tylko naturalnej fizjologii czworonogów. Jednakże jeśli ten zapach nam nie odpowiada, nie jesteśmy na niego skazani – zamiast nieskutecznych odświeżaczy czy nieprzyjemnych i męczących zarówno dla nas, jak i dla zwierząt kąpieli, możemy zastosować neutralizator zapachów dla psa i innych zwierząt.

  Ona Spray – dezodorant dla zwierząt

  Neutralizatory zapachu Ona stworzone były z myślą o likwidacji intensywnych zapachów przemysłowych, dzięki czemu wonie, z jakimi stykamy się na co dzień, nie stanowią dla nich żadnego problemu. Co szczególnie ważne, produkty z linii Ona wytwarzane są na bazie olejków eterycznych oraz dodatków dla przemysłu spożywczego, dzięki czemu są przyjazne dla ludzi i zwierząt. Jeśli chcemy pozbyć się irytującego zapachu psa, kota czy gryzonia, doskonałym pomysłem będzie więc aerozol Ona Spray: jest całkowicie antyalergiczny, dlatego sprawdzi się idealnie jako dezodorant dla psa. Wystarczy jedno użycie, by specyficzny zapach, wydzielany przez naszego czworonożnego pupila zastąpiła łagodna woń świeżo pranej pościeli lub neutralny, niemal niewyczuwalny zapach PRO.

  Neutralizatory sprawdzą się także w przypadku usuwania specyficznej woni ze zwierzęcych legowisk. Wystarczy wyprać je lub wyczyścić przy pomocy rozcieńczonego w wodzie koncentratu neutralizatora Ona Płyn, by natychmiast odzyskały neutralny zapach. Koncentratem można także przemyć podłogę wokół legowiska, nadaje się on też doskonale do wywabiania zwierzęcego zapachu z dywanów czy tapicerowanych kanap.

  Jeśli kochamy zwierzęta, ale nie możemy przyzwyczaić się do ich zapachu, warto więc zaopatrzyć się w neutralizatory zapachu z linii Ona. Dzięki temu nasz dom odzyska neutralny zapach, a my bez przeszkód będziemy mogli cieszyć się obecnością ukochanych czworonogów.