Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć brzydki zapach po pożarze

 •  

  Jak pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze z domu

  Znane powiedzenie mówi, że wystarczy iskra, by wywołać pożar, i naprawdę nie można odmówić mu słuszności. Każdy, kto przeżył pożar, choćby niewielki, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niewiele potrzeba, by w domu zaczął szaleć ogień. Czasem jest to zapomniany papieros, czasem spięcie w instalacji elektrycznej, niekiedy zaś garnek czy patelnia, na zbyt długo pozostawione na odkręconym gazie. Chwila nieuwagi, splot nieszczęśliwych okoliczności – pożar nie potrzebuje wiele więcej, by strawić nasz dobytek.

  Zobacz produkty neutralizatorów do mieszkania

  Usuwanie zapachu dymu

  Pożar to także najczęściej trauma, o której jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć. Nie ma znaczenia, czy spaleniu uległa większość naszego dobytku, czy spłonęło tylko kilka garnków i firanki – takie wydarzenie każdy z nas pragnie wyprzeć z pamięci. Tymczasem jest to trudne, gdy w powietrzu wciąż unosi się nieprzyjemny, gryzący swąd spalenizny i na każdym kroku przypomina nam o pożarze.

  Smród spalenizny

  Smród spalenizny należy do wyjątkowo zjadliwych woni: wżera się w meble, podłogi, sprzęty domowe. Z tego powodu wywabienie go jest zazwyczaj bardzo trudne i nawet wielogodzinne wietrzenie nie jest w stanie skutecznie usunąć z pomieszczenia przykrej woni. Na szczęście są sprawdzone sposoby, dzięki którym smród spalenizny szybko przejdzie do historii: należą do nich profesjonalne neutralizatory zapachu. Ich podstawową zaletą jest stuprocentowa skuteczność: neutralizatory zapachu tworzone były z myślą o zastosowaniach przemysłowych, na przykład usuwania nieprzyjemnych woni z oczyszczalni ścieków, dlatego szybko i skutecznie neutralizują wszystkie zapachy, z jakimi możemy zetknąć się w domu – również ciężką do usunięcia woń spalenizny.

  Jak pozbyć się zapachu po pożarze – usuwanie zapachu dymu

  Ze względu na fakt, że neutralizatory zapachu dostępne są w szerokiej gamie różnorodnych produktów, nadają się do usuwania każdej bez wyjątku nieprzyjemnej woni, niezależnie od jej źródła oraz intensywności. Podłogi, meble i sprzęty, przesiąknięte wonią spalenizny po pożarze, uwolnimy od uciążliwego zapachu, myjąc je w rozcieńczonym koncentracie Ona Płyn. By usunąć swąd spalenizny z ubrań, obrusów czy firanek, należy do prania dodać koncentrat, który doskonale nadaje się również do prania dywanów oraz czyszczenia tapicerek. Dzięki niemu skutecznie pozbędziemy się zapachu spalenizny z każdego domowego sprzętu. Kolejną znaczącą zaletą neutralizatorów zapachu jest ich ogromna wydajność: jedna butelka koncentratu wystarczy nam na naprawdę długo, gdyż do prania, mycia czy czyszczenia używamy Ona Płynu, rozcieńczonego w wodzie w stosunku 1:20. Nieprzyjemny smród spalenizny z powietrza usuniemy natomiast, pozostawiając w pomieszczeniu odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel.

  Profesjonalne neutralizatory zapachu to idealny sposób na usunięcie swądu spalenizny po pożarze. Dzięki zastosowaniu neutralizatorów zapachu Ona drażniąca woń szybko stanie się przeszłością, a my będziemy mogli cieszyć się neutralnym, przyjemnym zapachem świeżej pościeli, kryształu lub szarego mydła PRO

  Neutralizatory Zapachu