Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Sposoby na przyjemny zapach w biurze

 • Kilka godzin spędzanych każdego dnia w dusznym biurze może przyprawiać o ból głowy. Gdy w powietrzu unosi się zapach jedzenia, mieszanka męskich i damskich wód toaletowych, potu i detergentów, pobyt w firmie może stać się prawdziwą torturą. Jak zadbać o przyjemny aromat w biurze i skutecznie wyeliminować brzydkie zapachy?

  Dlaczego zapach w biurze ma znaczenie?

  Miejsce pracy powinno być profesjonalnie zaprojektowane i wzbudzać w pracownikach dobrą energię. Współczesne szkoły zarządzania mówią również o dopasowaniu przestrzeni do potrzeb zespołu – stworzeniu pokoju relaksu, dołożeniu miękkich poduch, na których można usiąść, czy zaplanowaniu wspólnej przerwy na lunch dla całego biura. Działania te mają na celu podniesienie efektywności pracy. Zadowolony i zrelaksowany pracownik działa wydajniej niż ten, który przez cały dzień jest poddawany presji. Ważnym elementem, który pomaga budować pozytywną atmosferę miejsca pracy, jest zapach. Odpowiednio dobrany aromat sprawia, że osoby przebywające w pomieszczeniu lepiej się czują i mają więcej energii do działania. Aromatyzacja przestrzeni biurowej to również doskonały sposób na budowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Co zrobić, by przyjemna woń przebiła się przez silny bukiet dobrze znanych, biurowych aromatów?

  Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z biura?

  Przestrzeń biurową należy odpowiednio przygotować na nowe zapachy. Stare aromaty zdążyły już wgryź się w wykładzinę i miękkie obicia mebli tapicerowanych. Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z biura? Dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie profesjonalnego prania na mokro, by dokładnie wyczyścić podłogę i meble. Warto również skorzystać z usług firmy sprzątającej, która dokładnie umyje biurka, wszystkie meble i akcesoria biurowe. Konieczne będzie także wywietrzenie pomieszczeń lub, a jeśli z jakichś przyczyn nie można otworzyć okien, włączenie na kilka godzin klimatyzacji.

  Ona Mist - Rozpylacz

  Neutralizatory zapachów do biura

  Odpowiednio przygotowane pomieszczenia biurowe będą jedynie delikatnie pachniały detergentami. Zniknie mieszkanka woni, która od progu uderzała w nozdrza. Kolejnym krokiem jest wyposażenie biura w neutralizatory zapachu ONA, które sprawdzają się lepiej niż tradycyjne odświeżacze powietrza. Co je wyróżnia? Zanim zaczną rozpylać w powietrzu konkretny zapach, wyłapują nieprzyjemnie pachnące cząsteczki, absorbują je i pozbawiają woni. W ten sposób aromat wydzielany przez pochłaniacze zapachu nie przebija się przez całą kakofonię zapachów, a naturalnie wypełnia pomieszczenie. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, gabinetach i łazienkach. Warto wybrać neutralizatory zapachów zasilane na baterie, które automatycznie uwalniają zapach. Gustowny rozpylacz można powiesić lub postawić w dowolnym miejscu. Do wyboru jest pięć wariantów zapachów: jabłecznik z kruszonką, świeża pościel – zapach lnu, świeży zapach z nutą mięty – polarny kryształ, marakuja i zapach przypominający szare mydło. Dzięki neutralizatorom można zaplanować, jaki aromat będzie królował w biurze. Najlepiej wybrać taki, który współgra z misją i wizją firmy, by pomógł podkreślić wszystkie jej atuty. Można również przetestować wszystkie warianty i zrobić wśród pracowników głosowanie – takie działanie na pewno zbliży do siebie członków zespołu.

  2 x Ona Żel 4 litry + Wentylator Brezze

  Przyjemny aromat w biurze sprawia, że praca staje się przyjemniejsza. Warto wybrać odpowiedni zapach, który rozpylony na sali subtelną mgiełką, pomoże budować spójny i profesjonalny wizerunek firmy. By aromatyzacja przestrzeni biurowej przyniosła pożądane efekty, najlepiej postawić na najlepsze neutralizatory zapachów ONA